Leģendāra vieta

50. gadu vesternu stilā

39k Grillbars

39k - tā ir konceptuāla iestāde ar brīnišķīgu atmosfēru 50. gadu Amerikas stilā.Šeit Jūs sagaida neliela, mājīga zāle ar mīkstiem dīvāniem, krēslainu gaismu, patīkama, ne pārāk skaļa dažādu žanru mūzika un atmosfēra, kas aicina aicina atslābināties un mierīgi atpūsties.

Mūsu virtuve

Mēs gatavojam sulīgus, aromātiskus šašlikus, kā arī salātus, desertus un ļoti gardas picas. Mūsu bārā ir tikai viskvalitatīvākais alkahols katra gaumei un vienkārši nevainojami kaljani. Ķīniešu elitārā tēja un īpaši aromātiska un garšīga kafija.

Brīnišķīgs grils

Mūsu pavāri sagatavos Jums brīnišķīgu šašliku uz oglēm no īpaši izvēlētas gaļas, gaļu uz restēm, zivis vai putnus uz grila vai mangalā, kā arī dažādas uzkodas un neparastas mērces. Ēdienu gatavošanā mēs izmantojam ekoloģiski tīrus produktus no zemnieku saimniecībām, gatavojam tos ar alkšņu malku, kas kombinācijā ar “99king”firmas marinādēm rada neatkārtojamu garšu un aromātu.

Garšīgākie kaljani

“39k”- tā ir garšīgāko kaļjanu vieta. Mūsu miksļi ir jau gatavi un lieliski sabalandēti, tie satur dažādas garšas ideālās proporcijās. Nāciet uz “39k” un Jūs saņemsiet ideālu kaljanu, kura smēķēšana Jums sagādās nereālu baudu.

Elitārie dzērieni

Mēs izvēlējāmies jums labākās Indijas un Ķīnas tējas šķirnes, no kurām gatavo dzērienus ar īpašu aromātu un dažādām garšām. Pēc izvēles, sākot ar tradicionālo un elitāro tēju līdz leģendārajai itāļu pupiņu kafijai Bristot, kas ir viena no pasaules kafijas brendiem.

Piegāde uz mājām

Jūs varat pasūtīt jebkura Jūsu iemīļotā ēdiena no mūsu ēdienkartes piegādi uz mājām. Izvēlieties Jums iepatikušos ēdienu un piezvaniet mums!

Kompleksa pusdienas

Picas

Šasliks

Mēs esam sociālajos tīklos

Sazinieties ar mums!

  • Meža prospekts 22A, Jūrmala, LV-2010
  • 0:00 - 24:00
  • (+371) 29 777 114
  • info@39k.lv